c-dras.com

ÚVOD        O NÁS        PRODUKTY        SHOWROOM        MATERIÁLY        FAQ        GALERIE        OBJEDNÁVKA        MONTÁŽ/DOPRAVA        KONTAKT

  
 

ORIGINALITA V POSKLÁDÁNÍ SEDAČKY

 

Jedna z prvních vět, kterou po uvítání obvykle sdělí hostitel své návštěvě, zní nepochybně:

"Tak se u nás posaďte"

A my k tomu rádi přidáváme to, co považujeme za ještě důležitější, nežli pouhé pokynutí k usednutí:

"Vítejte a pohodlně se u nás usaďte!"

 

 

Jsme si jisti, že námi vyráběné sedačky C DRAS, nejenže díky svým parametrům splní rámec komfortního sezení, ale doslova předčí vaše očekávání.

U vývoje C DRAS, jsme si dali záležet na tom, abychom vytvořili symbiózu fascinujícího vzhledu, robustní konstrukce a nadstandardního pohodlí čalouněných částí.

Slovo masiv evokuje bytelnost, energii, stálost, zatímco slovo komfort, navodí pocit exkluzivní péče o vás, coby uživatele sedačky.

Naše firma kombinací masivu a mistrovského polstrování u C DRAS, vytvořila zdařilé spojení a dala vzniknout masivnímu komfortu.

Nejedná se tedy o pouhé slovní spojení, řečnický obrat, ale jde o zhmotnění představy, úžasnou harmonii mistrovského řemesla a luxusu.

Naší prvotní ideou, která postupně dospěla v záměr, bylo poskytnout našim budoucím uživatelům masivní komfort.

Hodláme být vašimi průvodci, kteří vám konfigurátorem naznačí základní možnosti sestavování do celků, nadstandardních sedaček C DRAS.

Přesto jsme přesvědčení, že vám ponecháme i dostatek prostoru pro vlastní uspořádání jednotlivých segmentů, vyhovující vašim momentálním potřebám.

Hravost, to je oč tu běží!

My vám poskytneme prvotřídní sezení bez kompromisů, sestávající kupříkladu z křesel bez opěrek, taburetu, rohového prvku a bude jen a jen na vás, jak seskupíte tyto nabízené atraktivní prvky, sálající masivním komfortem.

Na sedačce C DRAS můžete odpočívat po náročném dni, sportovní aktivitě.

Bude jen otázkou času, kdy objevíte v sedačkách C DRAS, bezpečný prostor pro zábavu anebo velkorysou plochu pro spaní.

 

 

c-dras.com  

Všechna práva vyhrazena © publikuje firma David Ciminga | vytvořila společnost PROFI IMAGE s.r.o.