c-dras.com

ÚVOD        O NÁS        PRODUKTY        SHOWROOM        MATERIÁLY        FAQ        GALERIE        OBJEDNÁVKA        MONTÁŽ/DOPRAVA        KONTAKT

ČASTÉ DOTAZY

 

Proč právě sedačku z masivu?

Ryze přírodní surovina, jakou je dřevní masiv, totiž nevylučuje nežádoucí toxické látky. Další nezpochybnitelnou předností je jeho rezistence, odolnost vůči plísním. Masiv je ideální volbou. Pro tyto vlastnosti se stal vyhledávaným materiálem u nábytku určeného mnohým uživatelům. Značné oblibě se těší také u rodičů dětí, alergiků.

V čem je lepší sedačka z masivu oproti té zkonstruované z dřevotřísky?

Masiv je staletími osvědčeným materiálem pro výrobu rozmanitého nábytku i stavebních prvků v interiérech. Široké užití dřeva dosud nebylo jiným materiálem překonáno. Dřevotříska či lamino má poměrně krátkou životnost. Krom toho, jsou v nich obsažena pojiva a řada dalších látek. Dalším omezením sedaček z dřevotřísky je tuhost spojů, protože spojovací materiál může mít časem kvůli užívání výrobku, větší vůle, dochází postupnému rozvolňování tuhosti konstrukce, nepříjemnému vrzání apod.

Jak je to se zdravotní nezávadností sedaček C DRAS?

Veškeré materiály užité při výrobě exkluzivních sedaček C DRAS, jsou zdravotně nezávadné.

Lze kombinovat jednotlivé díly sedačky tak, aby na nich bylo možné spaní?

Ano, jednotlivé segmenty disponují takovými rozměry, aby po jejich ustavení do celku, bylo umožněno příležitostné spaní, vašich známých či příbuzných.

Mám se obávat sesychání dřeva? Nemůže dojít k deformaci dřevěných částí sedačky?

Nemusíte mít obavy, sesychání je přirozený proces, kdy dřevo postupně získává na působivosti, v podstatě zraje. K podobným procesům jako u masivu dochází i u kůže, také ta léty zkrásní, získává podmanivé tóny.

Jak máme po pořízení sedačky C DRAS pečovat o dřevěné součásti?

Běžná údržba dřevěných pohledových částí sedačky, spočívá v ošetření vlhkým hadříkem, namočeným v roztoku vody s mýdlem společnosti CIRANOVA. Jednou ročně doporučujeme základní péči olejem.

Bude možné sedačky rozebrat a přemístit jinam například z důvodu stěhování?

V takovém případě nás kontaktujte, abychom vám navrhli šetrný postup.

Jsme rozhodnuti pro zakoupení vaší sedačky. Jaká bude dodací lhůta?

Vzhledem k technologickým postupům i značnému podílu ruční práce při výrobě originálních sedaček pod názvem C DRAS, předpokládáme termín dodání na 6 týdnů ode dne, kdy zaregistrujeme vaši závaznou objednávku.

V jakém rozsahu budete poskytovat záruku a na co se bude vztahovat?

... v přípravě...

 

c-dras.com  

Všechna práva vyhrazena © publikuje firma David Ciminga | vytvořila společnost PROFI IMAGE s.r.o.